Karavan Ev

Karavan Ev

Karavan ev yaşamı son dönemde insanların tercih ettiği yaşam şekilleri arasında yer alıyor. Kişiler klasik ev yaşamından uzaklaşmak ve seyahat edebilmek amacıyla karavanlarda yaşama başlayabiliyorlar. Bizler Başkent Karavan firması olarak kişilerin bu istekleri için çekme karavan üretim ve satışı yapıyoruz.

Bu karavanlar motorlu araçlar vasıtasıyla istenilen yere götürülebiliyor. Donanımlı ve kullanışlı olan ürünlerimizle kişiler kendilerini evlerinin konforlu ortamında hissedebiliyorlar.

Karavan Modelleri

Firma olarak karavan ev tercihinde bulunmak isteyenler için farklı türlerde çekme karavan modellerinin satışını yapıyoruz. Gezmeyi seven kişiler bu karavan modellerimizi araçlarına takarak istedikleri yerlere götürebiliyorlar. Böylelikle sabit bir yerde sıradan yaşam yerine farklı yerler görüp tanıyacakları bir yaşam sürebiliyorlar.

Firma olarak ürettiğimiz çekme karavan modelleri arasında şunlar yer alıyor;

  • Hera
  • Medusa
  • Petra
  • Calypso

Bu ürünlerimiz tasarım özellikleri, donanımları ve iç dizaynları sayesinde birbirinden ayrılıyorlar. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaç duydukları özelliklere sahip ürünlerimizi satın alarak karavan yaşamına başlayabiliyorlar.

Karavanlarımızın Temel Özellikleri

Dört farklı türe sahip olan çekme karavanlarımızın temel özellikleri birbirine benziyor. Ancak iç tasarımlarında modele göre farklılık bulunuyor. Dört modelimizde de bulunan temel özelliklerden en önemlisi ise karavanlarda elektrik tesisatı ve temiz su tesisatının bulunması oluyor. Bu sayede şehir yaşamından uzak alanlarda bu karavan içerisinde yaşayanlar elektrik ve su sorunu yaşamıyorlar. Bunun dışında karavanlarımızda tuvalet, buzdolabı, duş kabini, ocak, musluk, koltuk, minder ve çeşitli mobilyalar yer alıyor.

Kamp Yapmaya Uygun Çekme Karavanlar

Çekme karavanlarımız karavan ev yaşamı sürmek isteyenler yanı sıra kamp hayali kuran kişiler tarafından da kullanıma uygun ürünler oluyor. Araçlar vasıtasıyla çekilebilen ürünlerimiz ünlü kamp alanlarına götürülerek kamp keyfi yaşanabiliyor.

İç ve dış aydınlatmaları bulunduğu için ormanlık veya dağlık alanlarda karanlık sorunu yaşamadan vakit geçirilmesini sağlıyor.

Çekme Karavanların Fiyatları

Medusa, Petra, Hera ve Calypso gibi modellerde olan çekme karavanlarımızın fiyatları model ve modellerin tasarım özelliklerine bağlı olarak değişebiliyor. Ayrıca Medusa modelimiz 36 bin, Petra modelimiz 40 bin, Calypso modelimiz 52 bin ve Hera modelimiz ise 30 bin tl gibi fiyatlarla satışa sunuluyor.