Çekme Karavan Yapımı

Farklı tasarım ve modellerdeki karavan modellerimizi inceledikten sonra karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Uzun yıllardır bu alanda çalışıyor olmamız ve tüm süreçlerde bulunmamız alanımızda bilgi birikimi edinmemize neden olmuştur. Birçok bütçe ve talebe göre yapımlarına yön verilen, farkları keskinleştirilen karanlarımızla alakalı en sık sorulan sorular çekme karavan yapımı ile alakalı olanlardır.

Tüm detaylarına proje aşamasında yön verdiğimiz ve gerçeğe dönüştürdüğümüz karavanlarda kullanılan malzeme ve işçilik konusunda en iyisini sunduğumuzu bilmeniz önemlidir. Tercihlerinize uygun olan model bulmanızda yardımcı olmak üzere çalışan temsilcilerimiz aralıksız bilgilendirme yapar.

Karavan Nasıl Yapılır?

Büyük bir ustalık ve tecrübe gerektiren çekme karavan yapımı tasarladığımız inceliklerle dar alanda bile olsa yaşam alanınızın daha konforlu olmasına olanak tanıyor.

Çalışmalarımız sırasında:

  • Hangi donanımlara yer verileceği,
  • Kullanım alanında kaplayacağı yer ve önem kıyaslaması,
  • İşçilik ve malzeme seçimi, gibi konulara önem veriyoruz.

Karavan alırken alanın çok amaçlı kullanılması önemli olduğu için yapım aşamasında en çok üzerinde durduğumuz konuların başında geliyor.

Kullanılan Malzemeler

Elektrik ve su ihtiyaçlarınızı karşılamanız için var olması gereken sistemlerde can sağlığınız ve uzun süreli kullanım göz önüne alınıyor. Bundan dolayı iyi yalıtım ve koruması olan malzemeler tercih ediyoruz. Ayrıca zemin kaplamasının suya karşı dayanıklı olması da bir başka ayrıntı oluyor. Çünkü su kullanılan bir alanda suya karşı dayanıklı malzeme kullanımı zorunludur. Elektronik malzemeler veya mobilya kaplamalarında da aynı özeni gösteriyoruz. Çekme karavan yapımı bu adımlarla ve seçimlerle tamamlanıyor.

Karavanların Tamamlanması

Projeleri kesinleşen ve model çizgileri belli olan kaliteli karavan türlerimizi üretime yolluyoruz. Yapılan kontrol ve yapılan işlemler sonrasında tamamlanmış şekilde son kez gözden geçiriyoruz. Güvenli, kaliteli ve kullanıcılarına memnuniyet duygusunu yaşatacak tarzda olduğundan emin oluyoruz.

Satın Alınması

Satın alma işlemlerinde yasal belgelerimiz ile işlemleri yönetiyoruz. Talep ettiğiniz ve satın almak istediğimiz model üzerinden hareket ederek gereken adımlarda yol gösterici oluyoruz. Ev veya seyahat amaçlı kullanmak istediğiniz karavanınıza sahip olarak ertelediğiniz birçok şeyi yaşamak için hazır hale geliyorsunuz.