Tatil Karavan Fiyatları

Tatil Karavan Modelleri

Günümüzde insanlar tatillerini karavanlarla yapmak istiyorlar. Bu sebeple bizler firma olarak kişilerin çekme karavanlar aracılığıyla tatil yapmalarına yardımcı oluyoruz. Firmamızdan çekme karavan satın alan kişiler istedikleri her an karavanlarını kullanarak tatile çıkabiliyorlar. Konaklama ihtiyacı duymadıkları için kamp ve uygun alanlarda dinlenerek uzun bir tatil yapabiliyorlar.

Tatil Karavanları

Keyifli tatiller için karavan arayan kişiler, tatil karavan fiyatları ne kadar diye merak ediyorlar. Bu fiyatlar web sitemiz üzerinde yer alan ürünlerimiz bölümünde modele bağlı olarak belirtiliyor. Ayrıca firmamızdan fiyat bilgisi alabiliyorlar. Ayrıca randevu sonrası yaptığımız görüşmelerde ek isteklerini bizlere iletebiliyorlar.

Tatil Karavanı Arayanların Seçebilecekleri Modeller

Tatil için çekme karavan arayanlara hizmet veren firmamızın ürünleri arasında Petra 300, Hera 380, Calypso 360 ve Medusa 375 olmak üzere dört farklı model bulunuyor. Bu modellerin büyüklükleri ve tasarımları birbirinden ayrılıyor. Ayrıca iç tasarımları ve sunulan imkanlarda değişiklik gösteriyor. Bu sebeple karavanda konaklayacak kişiler kişi sayılarına ve karavanlarında bulunması gereken özelliklere bağlı olarak modelleri seçebiliyorlar.

Tatil Karavanlarının Standart Donanımları

Tatil için uygun olan çekme karavanların modellerinde standart olan donanımları bulunuyor.

Bu donanımlar arasında şunlar yer alıyor;

  • Ön Kapı Ve Arka Kapı Perdeleri (Brillant)
  • Tay Tüyünden Koltuklar Ve Minderler
  • Ankastre Ocak (2’li)
  • Dış Ve İç Aydınlatma
  • Hidrofor
  • Kavak Mobilyalar
  • Musluk
  • Duş Kabini
  • Tuvalet

Bu standart donanımlara sahip olan çekme karavanların zeminleri pvc kaplamadan oluşuyor. Ayrıca karavanın gövdesinde ısı izolasyonu bulunuyor. Bu sayede karavan kış konaklamasına da uygun oluyor.

Standart dışı olan donanımlar ise modele bağlı olarak değişiyor. Örneğin buzdolabı bazı modellerde bulunurken bazı modellerde bulunmuyor.

Petra ve Hera Karavan Fiyatları

Firmamızın satışını yaptığı çekme karavan çeşitleri arasında Petra ve Hera isimli model karavanlar yer alıyor. Araçlara takılarak istenilen şehir ya da bölgeye taşınabilen karavanlar konforlu olmaları sayesinde kişilere unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatıyorlar.

Petra ve Hera tatil karavan fiyatları ise iki modelin birbirinden ayrılan özellikleri sebebiyle farklılık gösteriyor. Petra 300 mini model karavanın fiyatı 40 bin TL olurken Hera 380 modelin fiyatı 30 bin TL oluyor. Bu modeller daha minimal özelliklere sahip karavanlar oldukları için konaklayabilecek kişi sayıları daha az olabiliyor.

Medusa ve Calypso Karavan Fiyatları

Medusa 375 ve Calypso 360 karavan modelleri ise firmamızın diğer çekme karavan çeşitleri oluyor. Bu karavanlar boyut olarak daha büyük olup kullanım avantajı daha fazla olan karavanlar oluyor.

Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu modeller kişilerin birden fazla kişiyle karavan tatili yapmalarına imkan tanıyor. Medusa 375 ve Calypso 360 model tatil karavan fiyatları ise sırasıyla 36 bin TL ve 52 bin TL oluyor.