Karavan Modelleri

Karavan Modelleri

Tatillerinde farklı alternatifleri değerlendirmek isteyenler, karavan kullanmayı tercih etmektedir. Karavan, içerisinde uzun süre yaşanabilecek, korunaklı ve özel donatılmış, içi kamp yapmaya uygun römork ya da araçlardır. Firmamız, çekme karavan çeşitlerini sunmaktadır.

Çekme karavanlarımız, konforlu özellikleri ile uzun süre konaklama sağlamaktadır. Pratikliği ve hareket kabiliyeti ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır.

Karavan Çeşitleri

Firmamız, karavan modelleri seçeneklerini tüm müşterilerine sunmaktadır. Çekme karavanlarımızdan ihtiyaçlarına göre talep etmek isteyenler, ürünlerimiz bölümündeki modellerin tasarımlarını ve özelliklerini inceleyebiliyorlar.

Ürünlerimiz şunlardır;

  • Medusa,
  • Petra,
  • Calypso,
  • Hera,

Sitemiz üzerinden randevu alarak, ürünlerimizi inceleyebilir ve satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sertifikalı hizmetlerimiz ile tatilini karavan ile geçirmek isteyenlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Karavan Donanımları

Karavan modelleri ürünlerimiz çekme karavanlardan oluşmakta ve standart donanımlara sahiptir. Donanım olarak, frenli dingil sistemi, 220 V buzdolabı, dış aydınlatma, elektrik tesisatı, iç alan led aydınlatma, 55 LT temiz su deposu, ısı izolasyonu gibi ayrıntılar kullanılmaktadır.

Sitemizi ziyaret edenler, karavanlarımızın tüm donanım bilgilerine ve iç tasarım görsellerine ulaşabiliyorlar. Karavanlarımız içerisinde, mutfak, dinlenme ve yatak bölümleri vardır. Elektrik sistemi bulunduğu için elektrikli aletler rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kamp Alanlarını Belirleyin

Türkiye’nin her tarafındaki kamp alanlarını belirledikten sonra karavan modelleri olarak sunduğumuz kamp araçlarını bizden alarak, tatilinize hemen başlayabilirsiniz. Çekme karavanlarımız, tüm araçlara kolay bağlanabilmekte ve istediğiniz yere evinizi yanınızda götürülmesini sağlamaktadır.

Karavanlarımızın iç tasarımında kullanılan kaliteli ürünler, tatilinizi evinizdeki konfor rahatlığında geçirmenizi sağlayacaktır. Karavanlarımız, farklı iç hacimlere sahiptir ve kişi sayısına göre ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

İç Tasarımlar

Çekme karavan ürünlerimizde, iç tasarımlar kaliteli ürünler kullanılarak yapılmış ve içerisinde uzun süre yaşam sürülmesini sağlamaktadır. Karavanlarımızın modellerine göre kullanılan teker sayısı değişmektedir.

İç tasarımlarda kullanılan mobilya ürünlerinde temizliğin kolay olması ve hijyen açısından daha çok deri kaplama ürünleri tercih edilmiştir. Tüm tasarımlar ve kaplama işlemleri ileri teknoloji kullanılarak yapılmıştır.

Gizli bölme alanları ile birçok eşyanızı saklayabilir, ortamın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Tatillerinizi huzurlu geçirebilmeniz ve istediğiniz yerde konaklama yapabilmeniz için en iyi seçenekleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.