Çekme Karavan

Çekme Karavan

Karavanlar kısıtlı alanların yaşam yerlerine dönüştürülmesinin en başarılı örneklerini oluştururken çekme karavan olanları ayrıca kolaylık da sağlar. Donanımları, model ve içerikleri sayesinde dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Birebir her detayı ile ilgilendiğimiz karavanlarımız her bütçeye ve talebe uygun şekilde sunulmaya çalışılır.

Kullanıma hazır ve çekme olarak tasarlanması tercih edenlerin rahat etmesine olanak tanır. Tatilleriniz veya konaklamalarımız için kullanıma uygun şekilde yaptığımız tasarımlar alanın en iyi kullanıldığı ve konfordan ödün verilmeyen yönleri ile emsallerinden ayrılır.

Tecrübeli Ekip

Uzman ve tecrübeli ekibimiz yapılmasından satılması aşamasına kadar her konuda titizlikle çalışır. İletişime geçen tüm ilgilenenlerle de aynı şekilde ilgilenir.

Nasıl Özellikleri Vardır?

İstediğiniz çekme karavan için aradığınız ve aklınıza var olan özellikler bulunabilir. Tecrübemize dayanarak önereceğimiz modelleri incelemeniz fikrinizin değişmesine neden olacaktır.

Genel anlamda:

  • Elektrik tesisatı, led aydınlatma, prizler,
  • Yaşam alanı dekorasyonu,
  • Banyo kabini, su tesisatı,
  • Buzdolabı,
  • Yüzeylerin kaplanması,
  • Yatak ve diğer gereksinimleri,
  • Tuvalet,

Gibi temel ihtiyaçlar ile başlayan ve gittikçe detaylanan yapılar bulunur. Çekme karavan modellerimiz farklı model, dizayn ve bütçeye uygun şekilde tasarlanır.

Nasıl İnceleyebilirsiniz?

İçeriklerini ve farklılıklarını görmek istediğiniz çekme karavan modellerimizi iletişim geçerek görme ve değerlendirme şansınız vardır. Donanımsal olarak ekleme veya çıkarmalar, fikirlerinizle uyumlu olanları bulmak mümkündür. Diğerlerinden farklı kalitede ve hayallerinize en çok uyan karavan için detaylı resimleri de inceleyebilirsiniz.

Nasıl İnceleyebilirsiniz

Kaliteli İşçilik

Görünen ve sayılan özelliklerin tamamı özel şekilde oluşturulmuştur. Kullanılan zemin kaplama suya dayanıklı seçilir. Çekmecelerin açılır kapanır mekanizmaları bile düşünülmüştür. Tasarım boyutunun makul alanları iyi kullanmak olmasına önem veriyoruz. Aynı zamanda ihtiyaçlarınızın karşılanmasını tecrübelerimize dayanarak gerçek kılmak istiyoruz.

Satın Alma İşlemleri ve Kullanım

Karavanlarımızı; konaklama, tatillerinizi değerlendirme veya sabit şekilde ev olarak kullanabilirsiniz. Yasal olarak işlemleri yürütme konusunda sorunsuz çalışıyoruz. Kullanıma hazır olduğu için beklemeniz ve zaman kaybetmeniz de gerekmiyor.

Karavan Satın Alma İşlemleri

Çalışanlarımızla iletişime geçerek her konuda detaylı bilgi almanız da mümkün oluyor. Kaliteli ürün ve işçilikle zenginleştirdiğimiz karavanlarımızı görmeden bu konuda karar vermek hata olacağından iletişime geçmelisiniz.