Başkent Karavan Fiyatları

Başkent Karavan uygun karavan fiyatlarıyla müşterilerini karşılıyor. Biz çekme karavan üreticisi olarak sizlere en iyi en kaliteli karavan modellerini sunmayı hedefliyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutuluyor. Karavanlarımızda;

  • Standart donanımlı
  • Opsiyonel donanımlı

Karavan Başkent Ortak

Olmak üzere hizmet sağlıyoruz. Sizler standart donanımlı karavanı seçtiğinizde.. Seçtiğiniz karavan modelinin Standart donanımlarının sahip olduğu özelliklerde karavana sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda buna opsiyonel donanımlarda ekleyerek Karavanınızı şekillendirebiliyor ve özellik katabiliyorsunuz. En önemlisi ise 750Kg altı çekme karavan üretiyoruz.

Web sitemizde yer alan Karavan Modelleri sayfamızda sizlere şimdilik Üç model karavan sunuyoruz.

Karavan Medusa 375

Lansmana özel fiyatıyla sunduğumuz Medusa 375 modelimiz müşterilerimiz tarafından çok beğeni alıyor. Şimdilik 32.000TL +KDV olarak müşterilerimize sunduğumuz bu karavanı satın aldığınızda tüm standart donanımları dahil oluyor. Medusa 375’e isterseniz opsiyonel seçeneklerde dahil ederek satın alabilirsiniz.

Medusa’nın iç dizaynı ve dış dizaynına ait görüntüleri Karavan Medusa 375 sayfasından detaylarıyla görebilirsiniz.

Karavan Calypso 360

İlk başlıkta belirttiğimiz karavan modelimizin hemen arkasına Calypso 360 model karavanımızla müşterilerimizin beğenisini kazandık. Özel tasarımlı bu karavanla seyahatler artık çok daha zevkli hale gelecek.

Karavanlı Manzara

Tatiller sizin için kaçınılmaz fırsata dönüşecek. Ledli sinyalizasyon lambalarıyla ve iç aydınlatma sistemiyle akşam karanlıklarında da gözler sizin Calypso karavanınızda olacak. Arka panelinde yer alan folyo grafik tasarımını kendinize uygun resimle süsleyebilecek ve hayallerinizdeki seyahatlere artık özgürce gidebileceksiniz.

Karavan Petra 300 Mini

Petra 300 karavan modelimizde müşterilerimizden gelen istekleri de göz önünde bulundurarak İki kişilik bir model tasarlamayı hedefledik. Bu hedeflerimiz sonucunda Petra 300 Mini karavanı tasarladık. Çekme karavan Petra’nın iki kişilik olması bir çok aile tarafından tercih ediliyor.

Kalabalık olmayan bireyler çok büyük karavan modellerinden daha çok küçük modelleri tercih ediyor. Dış çizimiyle bile herkesi büyüleyen karavanımızın görüntüsünün yakında iç detay resimleride paylaşılacak. Alışkın olduğumuz modellerin dışına çıkarak tasarladığımız bu karavan modelimizde Karavan tutkusunun daha da artmasını bekliyoruz.